• +38 (044) 593-77-89
 • +38 (044) 209-57-13
 • +38 (067) 247 64 74
 • +38 (067) 404-49-58
Пн-Пт з 09:00 до 18:00 olimpex.web@gmail.com
Залишити заявку

«ДЕКО3ПІЛЛ™»

128125_5016 / – це найновіший запатентований натуральний біоактивний пептидний комплекс з вітамінами, амінокислотами та озонідами, що зупиняє процес випадіння волосся, а також ефективно лікує основні причини патологічної втрати волосся різного генезу.

Препарат не має аналогів, довів свою ефективність та безпечність в результаті клінічних тестів та багатьох досліджень. Иновацийна 4-х компонентна формула AMIN-O3-CAPIL пройшла бездоганний дерматологічний контроль в клініках Європи та США. Продукт розроблений в європейских наукових лабораторіях (Франція -Нідерланди), виробляється компанією CHARISMO USA (TEXAC, США).

- ефективний засіб для боротьби з випадінням волосся. Відноситься до категорії космецевтичних препаратів. Не потребує призначення лікаря.
ДЕКОПІЛЛ – запатентований натуральний біоактивний пептидний комплекс з вітамінами, амінокислотами та озонідами, призначений для уповільнення процесу патологічного випадіння волосся.
Підходить для профілактики облисіння.
СТАТИСТИКА
За статистикою більше 60% чоловіків та 37% жінок страждають на облисіння в тій чи іншій формі, з проблемою облисіння стикається 30-35% чоловіків вже у віці від 25 років.
РЕЗУЛЬТАТ
• АКТИВАЦІЯ РОСТУ волосся на 121%
• Суттєва затримка старіння волосся на 46%
• Покращення кріплення стрижня волосини на 73%
placeholder

Склад

 • 1 Епігінін – флавоноїд з екстрактів лимона та апельсина. Розширює судини, має стимулюючу дію на кровообіг протягом 8 годин, активізує обмінні процеси в корені волосся та зміцнює луковицю волосся. Усуває головну причину алопеції – зниження мікроциркуляції, запобігає виснаженню та старінню фолікулів.
 • 2 Олеанолова кислота - витяжка з листя оливи, є інгібітором 5-альфа-редуктази, яка не дозволяє тестостерону перетворюватись на дигідротестостерон, що знімає основну спадкову причину випадіння волосся. За статистикою, витончення волосся настає з 25 років у чоловіків, та з 30 років у жінок. Олеанолова кислота нормалізує тестостерон і тим самим сприяє росту волосся в товщину.
 • 3 Біотиніл-трипептид - вітамінно-кислотний комплекс, пришвидшує ріст волосся. Стимулює процес розвитку клітин та покращує якість волосся. Відповідає за фактор росту судин – збільшує ріст волосся в довжину до 40% при 3-х місячному курсі, а також робить волосся більш щільним, що збільшує об’єм біля коренів. При цьому швидкість росту волосся збільшується від 50 до 100%.
 • 4 Озоніди - оливкова олія, насичена озоном. Фіксує препарат на волоссі та шкірі голови для більш тривалого впливу та засхиту від зовнішніх факторів.

Застосування

ДЕКОПІЛЛ – це космецевтичний продукт, ефективний як медичний препарат, але не потребує призначення лікаря.

Профілактика облисіння:
Курс 1 раз на рік, 1 місяць, Вміст 5-7 піпеток наноситься на суху шкіру голови (акцент на лобно-тім’яні зони скальпу!) щоденно.

Дифузе облисіння – обумовлено такими факторами, як стреси, вагітність та пологи, проблеми зі здоров’ям та рядом інших зовнішніх та внутрішніх факторів.

Андрогенетичне облисіння , кажучи простими словами, спадкове облисіння: Вміст 5-7 піпеток наноситься на суху шкіру голови (акцент на лобно-тім’яні зони скальпу!) щоденно після 20:00. Курс триває як мінімум 3 місяці. Далі рішення про продовження лікування приймається на основі клініки алопетичного процесу. В разі сильного випадіння волосся лікування може бути доповнено лікарським препаратом «Пантовігар». Його прийом 3 рази на день протягом 6 місяців сприяє відновленню фаз росту волосся.

Спосіб застосування при ДА (включаючи післяпологову форму): Вміст 5-7 піпеток наноситься на суху шкіру голови щоденно після 20:00. Курс триває як мінімум, 1 місяць. Далі рішення про продовження лікування приймається на основі клініки алопетичного процесу.

Вагітність є протипоказанням для застосування «DEKО 3 PILL» через брак інформації щодо його впливу на плід. Післяпологовий період і лактація не є протипоказанням, проте його рекомендують не застосовувати матерям, що народили та годують дітей з атопічним дерматитом.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас відвідати наші семінари

«Іновації в трихології для практики лікаря - естетиста»

Дата: 28 листопада

Лектор семинару: Карасєв Євген Олександрович – кандидат медичних наук, трихолог, доцент, автор больш ніж 40 наукових та біля 100 науково-популярних статей.

ПРОГРАМА

1 частина 11:00 – 15:00

 1. Анатомо-фізіологічні особливості волосся. Цикл життя волосся.
 2. Рівні впливу космецевтичних засобів на волосся та шкіру волосистої частини голови. Функціональні розподілення трихокосмецевтиків.
 3. Трихологичні проблеми, що підлягають корекції, актуальні для практики лікаря-естетиста.
 4. Поняття концепції холістична трихологія. Іноваційні методи корекції (фолікулярні, стромальні, нутрицевтичні).
 5. 13:00-13:30 – перерва на каву
  13:30 – 15:00

 6. Алопеції. Класифікація. Особливості нерубцових алопецій. Межі компетенції лікаря-естетиста в їх корекції.
 7. Холістичний підхід до лікування алопецій:
  1. Іноваційний ДЕКОПІЛЛ – трьохфазовий «універсал» для стимуляції роботи виснаженого фолікула волосся.
  2. Стромально-васкулярний вплив: мезотерапія препаратами. Особливості мезотерапевтичної регуляції якості строми скальпу. Роль плазматерапії в корекції алопецій.
  3. Нутрицевтичні підходи до мінімізації проявів алопецій. Функціональне харчування в трихології.
 8. 15:00 – 15:30 – обід
  2 частина 15:30-17:00

 9. Особливості холічної корекції лупи та іншіх проявів себореї волосистої частини голови. Гіпергідроз скальпа. Методи мінімизації.
 10. Пошкодження стрижня волосини негенетичної природи. Синдром трьох «Т» - трихоксероз, трихопороз та трихоптилоз. Що це? Методи корекції в залежності від ступеню пошкодження структури волосся.
 11. Фізіотерапія в трихології. Нові дані про ефективність традиційних методів. Сучасні апаратні іновації в трихології.
 12. 10. Хірургія волосся. Показання та протипоказання.
 13. 17:00-17:30

Фінал. Підведення підсумків. Дебати. Рабочі зустрічі. Урочисте вручення сертифікатів учасникам семінару.

Питання/Відповіді

 • Які показання для застосування ДЕКОПІЛЛ™?
 • Повна або часткова втрата волосся в результаті наступних факторів: спадковість, зміна гормонального фону, психоневрологічний стрес, вагітність та пологи, захворювання щитовидної залози, білково-калорійна недостатність, дієти та вегетаріанство, залізодефіцитна анемія, інфекційні хвороби, прийом противірусних препаратів та антибіотиків.
 • Який результат дає терапія препаратом ДЕКОПІЛЛ™?
 • Після 30-денного курсу спостерігається суттєве зменшення кількості волосся, що випадає, а після 90 днів застовування відбувається активізація латентно існуючого волосся.
 • За рахунок чого досятигається ефект?
 • Кожний з 4-х активних компонентів формули ДЕКОПІЛЛ™ направлений на стимулювання певного процесу у формуванні та рості волосся. Зупиняється руйнівний вплив на волосся дигідротестостерону (ДГТ), одночасно посилюється вітамінізоване живлення коренів волосся, за рахунок чого уповільнюється процес виснаження та старіння фолікулів.
 • Чи можна поєднувани ДЕКОПІЛЛ™ з іншими методиками?
 • За умови дуже сильного випадіння або витончення волосся, можливо поєднання з мезотерапією, або плазмотерапією – не більше 1 разу на місяць. Застосування препарату можливе, але на неоднорідних по густоті та інтенсивності волосяних ділянках, проте препарат не працює на облисілому скальпі.
 • Чи є протипоказання та побічні ефекти?
 • Можливе легке пощипування протягом 20-30 хвилин та почервоніння шкіри голови, тому що відбувається поверхневе розширення судин. ДЕКОПІЛЛ™ не містить гормонів і не викликає звикання, гіпоалергенний завдяки тому що витяжка з цитрусових містить масляну основу, яка запобігає будь-яким алергічним реакціям. Дозволений в період лактації, призначається дітям з 3-х років.
 • Як застосовувати препарат в домашніх умовах?
 • Кожного вечора треба наносити від 5-9 повних піпеток лосьону ДЕКОПІЛЛ™ на суху поверхню шкіри голови, м’яко промасувати та вимити руки. Через 8 годин або на наступний ранок змити або обполоснути голову водою. При попаданні вологи на обличчя та шию в процесі миття волосся можливе почервоніння шкіри, яке зникає через 5-10 хвилин.
 • В якому об’ємі і з якою періодичністю рекомендовано проходити курс терапії препаратом ДЕКОПІЛЛ™?
 • Для уповільнення процесу старіння волосся та профілактики випадіння, чоловікам починаючи з 25 років, а жінкам з 30 років рекомендується 30-денний профілактичний курс ДЕКОПІЛЛУ 2 рази на рік, щорічно навесні та восени.

ДЕКОПІЛЛ™ ЗУПИНЯЄ ПРОЦЕС ВИПАДІННЯ ТА СТИМУЛЮЄ РІСТ НОВОГО ВОЛОССЯ. БІЛЬШЕ НІ ОДНА ВОЛОСИНА НЕ ВПАДЕ З ВАШОЇ ГОЛОВИ!

ВІДГУКИ

Адреса:

Україна, Київ,
вул. Отто Шмідта, 26Б

Пн-Пт з 9:00 до 18:00

+38 (044) 593-77-89
+38 (044) 209-57-13
+38 (067) 247 64 74
+38 (067) 404-49-58

ПОДІЛИТИСЯ

Карта